Vox LC 4745

15.490 ден

Машина за миење садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600945 Категорија:

Опис

Капацитет: 10 комплети
7 програми, одложен старт 1-19h
Температури: 40, 50, 60, 65°C
Енергетска класа: А++, Еко
Филтер од нерѓосувачки челик, скриен греач
Брзо миење (30 минути), сигурносно заклучување
Копче за старт/пауза, индикатор за циклусно перење, индикатор за плакнење, индикатор за делумно перење
Собирање на преградите за паници во долната корпа
Горната корпа може да се подесува
Корпа за прибор за јадење
Потрошена вода при стандарден циклус: 11 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,73 kWh
Осигурувач: 10 А
Бучава: 52 dB
Димензии (ШxВxД): 450 x 850 x 598 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.