Vox KS 1430 S

9.990 ден

Комбиниран фрижидер со една врата

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен на фрижидерот: 104 л
Волумен на замрзнувачот: 17 л
2 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
1 фиокa за замрзнување
Промена на смерот на отворање на вратата
Гас: R600a
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 182 kWh
Тивок при работа
Бучава: 40 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 838 x 595 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.