Vox HT 8889

Фен

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 1800 W
2 брзини, 3 температури
Заштита од прегревање
Отстранлива задна решетка
Должина на кабел: 3 м
AC Motor, Ionic, заштита од прегревање, алка за закачување
Отстранлива задна решетка
Дување на ладен воздух
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.