-14%

TV Vox UHD 50ADS668S Smart

17.900,00 ден

Full HD Smart Телевизор

По нарачка

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 50″ (127 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: 4K (3840 x 2160)
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, YPbPr влез, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, H.265 HEVC, PVR, Hotel Mode, HDR+, Miracast
Боја: сива
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.