TV Vox LED 32DSA316Y

7.900,00 ден

HD Телевизор

По нарачка

SKU: 8606019603625 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 5W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, излез за слушалки, YPbPr влез, AV влез, CI+, SPDIF излез
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR
Друго: Hotel Mode, Sleep timer, повеќејазичен OSD
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.