TV Vox LED 24DSQD1B

6.900,00 ден

HD Телевизор

По нарачка

SKU: 8606019605414 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 24″ (61 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD Ready (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 4W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB, антена влез, AV влез, CI, излез за слушалки, SPDIF излез
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

24" (61 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.