-13%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 5850 ден месечно.

Samsung UE85AU7172 4K Ultra HD Smart

99.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806092076488 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 85″/215cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Crystal processor 4K
2000 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, HDR10+, HLG
Dolby Digital Plus, Q-Symphony
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, SmartThings App поддршка, Filmmaker режим
Приклучоци: HDMIx3, USBx1, LAN, дигитален аудио излез, RF влез, CI, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

85'' (216 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.