-17%

Samsung UE32T5302CKXXH Smart TV

19.900,00 ден

Full HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806092247888 Категории: ,

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 32″/81 cm
Резолуција на екран: Full HD (1920×1080)
1000 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Tizen
Интегрирано Wi-Fi
Приклучоци: HDMIx2, USBx1, LAN, CI+, oптички излез, компонентен влез, RF влез, Anynet+
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.