-15%

Samsung QE50Q80AATXXH QLED 4K Ultra HD Smart

58.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806092683624 Категории: ,

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor Lite 4K
PQI 3200
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Quantum HDR, HLG, 4K Upscaling
Object Tracking Sound Lite, Dolby Vision
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple Airplay
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, Bluetooth, LAN, CI+, Оптички излез, Антена RF, Anynet+ (HDMI-CEC), eARC, CI slot
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

50" (127 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.