-16%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 3970 ден месечно.

Samsung QE50LS03AAUXXH QLED 4K Ultra HD Smart

67.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806092050617 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor Lite 4K
PQI 3400
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Quantum HDR, HLG, 4K Upscaling
Object Tracking Sound Lite, Dolby Vision
Eco сензор , Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple Airplay
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx3, USBx2, Bluetooth, LAN, CI+, Оптички излез, Антена RF, Anynet+ (HDMI-CEC), eARC
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.