-16%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 3920 ден месечно.

Samsung QE43QN90AATXXH Neo QLED 4K Ultra HD Smart

66.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806092665187 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: Neo QLED
Димензија на екран: 43″/108cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor Lite 4K
PQI 3200
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Quantum HDR, HLG, 4K Upscaling
Object Tracking Sound Lite, Dolby Vision
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple Airplay
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, Bluetooth, LAN, CI+, Оптички излез, Антена RF, Anynet+ (HDMI-CEC), eARC,CI slot
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.