RGLux RG401 Inox

2.890,00 ден

Вграден аспиратор

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Телескопски аспиратор на извлекување
Број на брзини на работење: 3
Број на мотори: 2
Број на вентилатори: 2
Светло: 550m/3 на час
Бучава: 55 dB
Димензии (ШxВxД): 600 x 172 x 300 mm
Боја: inox
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

RGLux

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.