-13%

Пегла Vox DBL 5007

1.390,00 ден

Пегла на пареа

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Моќност, W 2200 W
Грејна плоча Нерѓосувачки челик
Волумен на резервоарот за вода 260 ml
Должина на кабел 1.8 m
Дополнителни функции
Систем кој под притисок пробива блокади предизвикани од бигор
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

2200W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.