-13%

Panasonic NN-GD37HSGTG

14.890,00 ден

Вградна микробранова

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на апарат: Микробранова печкa
Моќност: 800 W
Капацитет на печкат 20 l
Лед дисплеј
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Panasonic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.