-10%

Panasonic NN-GD37HSGTG

12.890,00 ден

Вградна микробранова

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5025232869800 Категории: ,

Опис

Моќност 1000 W
Капацитет 23 L
Тежина КГ 10
Димензии  (Ш х В х Д) 488 х 279 х 395
Дополнителни функции Panasonic инвертер микробранова печка
13 програми
Програма Aqua Clean
Комбинирана рерна за скара
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Panasonic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.