Sale!

Mitsubishi MSZ-AP25VGK

50.000 ден69.900 ден

Инвертер клима уред

Прочитај повеќе 69.900 ден

Не е на залиха

Прочитај повеќе50.000 ден

Не е на залиха

SKU: 8682190065056-1 Категорија:

Опис

Inverter клима уред
Со оваа технологија компресорот може да го менува капацитетот во зависност на потребите од домашната атмосфера, креирајќи перфектни услови во Вашиот простор
Econo Cool Mode – Со овој начин се оптимизира работата на климата, постигнувајќи 20% заштеда
I save,Автоматско рестартирање, Wi-Fi, Multi split, 24h тајмер, неделен тајмер, самодијагноза, автоматско подесување на перките, контрола на текот на воздухот, режим за спиење, филтер за прочистување на воздухот
Енергетска класа (SEER/SCOP): 8.6/4.7; А+++/А++
Kапацитет за ладење (Мин./Ном./Макс): 0.9/2.5/3.4 kW
Kапацитет за греење (Мин./Ном./Макс): 1.0/3.2/4.1 kW
Греење/Ладење: од -20 °C до 46 °C
Препорачана површина до 20 м2
Ниво на бучава: 47 dB, 19 db во silent режим
Димензии на внатрешна единица: (В x Ш x Д) 299 x 798 x 219 mm
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Mitsubishi Electric

Moќност

3500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.