-13%

LG XBOOM FJ5 Hi-Fi систем

13.900,00 ден

Hi-Fi систем

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Јачина – 2 x 110W
Димензии – 61,5 x 27,2 x 31,8 cm
Поврзување – USB, Aux-In, 3.5mm аудио влез, Bluetooth
Караоке функција
VFD дисплеј
Eквилајзер – Standard, Classic, Jazz, Pop, Rock, Bass Blast
DJ Loop, Scratch, Juke Box, DJ Effect, DJ Pro
Додатоци – Далечинско

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.