-17%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

LG PL2P Portable Speaker

2.900 ден

Преносен звучник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091044075 Категорија:

Опис

Моќност: 5W
Број на канали: 1 ch
MERIDIAN технологија
Звук: EQ – Standard, Aux In, Passive Radiotor, EQ – Sound Boost, Double action bass
Долго траење на батеријата: 10h
Полнење на батеријата: 4h
Формати на декодирање: SBC, AAC
Smart функции: Multipoint, гласовни команди, водоотпорен, безбедносно заклучување, wireless режим, Bluetooth
Додатоци: Type C USB кабел
Димензии (Ш x В x Д): 126 x 82 x 80 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.