-10%

LG PK7 XBOOM Go преносен звучник

8.900,00 ден

Безжичен звучник

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Јачина – 2 x 20W, (2 x 15W – при работа на батерија)
Димензии – 32 x 16,7 x 15,2 cm
Поврзување – 3.5mm аудио влез, Bluetooth
LED индикатор
Врадена батерија со капацитет од 5200 mAh, работа на батерија до 22 часа, време на полнење 3,5 часа
Android апликација за контрола преку smart телефон
Додатоци – Кабел за напојување

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.