-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 3450 ден месечно.

LG Nano Cell 55NANO926PB 8K UHD Smart

58.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091156877 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: 4K Nano Cell
Димензија на екран: 55″/140 cm
Резолуција на екран: 4K (3840 x 2160)
α9 Gen4 AI Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Оперативен систем: webOS Smart TV
Видео: AI Picture Pro, AI 4K Upscaling, Cinema HDR, HDR10 Pro, HLG, HEVC, AV1, VP9
Filmmaker режим, Dolby Vision IQ,
Аудио: моќност на звучниците: 20W, DOLBY ATMOS, AI Sound, Ultra surround, WiSA звучници
Smart функции: Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI
Home Dashboard, Hotel Mode, 360° VR Play, Web Browser
Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми
Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx4, USBx3, LAN, CI slot, Bluetooth 5.0, RF влез x2
eARC/ARC, излез за слушалки, SPDIF излез, Simplink (HDMI CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.