-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 2570 ден месечно.

LG Nano Cell 55NANO753PА 4K UHD Smart

43.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806091223425 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: Direct LED
Димензија на екран: 55″/140 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α5 AI Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: дa, WebOS
HLG Pro, HDR10 Pro, Filmmaker режим, 4K Upscaling, NanoCell технологија
Моќност на звучниците: 20W, AI Sound
Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI, NETFLIX
Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot, Bluetooth, RF влез, -ARC
Simplink (HDMI CEC), Miracast, DLNA, дигитален аудио излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.