-10%

LG LHB655 3D Blu-ray Home Theater System

26.900,00 ден

3D BluRay домашно кино

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806087104752 Категорија:

Опис

Моќност – 1000W, 5.1 Ch
Функции и приклучоци – Wi-Fi, LAN, CD, DVD, BluRay, USB, оптички влез, Bluetooth, HDMI
Можност за репродукција од надворешен диск
DLNA Smart Share функција
Android апликација за контрола преку smart телефон
Репродукција на сите аудио, видео формати и формати на слики

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.