LG 65UM7050 4K Ultra HD Smart

44.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806098702701 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor (LG ThinQ AI)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS 4.5
HLG, HEVC, HDR10 Pro
Приклучоци: Wi-Fi, TimeShift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot x1
Oптички излез, компонентен и композитен влез, RF влез, SPDIF излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

65" (165 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.