-13%

LG 55UQ75006LF 4K Ultra HD Smart

32.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091209054 Категории: ,

Опис

Тип на екран LCD (IPS)
Димензија на екран 55″
Резолуција на екран 4K (3840×2160)
Refresh Rate 60Hz
Тип на тјунер DVB-C, DVB-T2/T, DVB-S2/S
Smart TV ДА
Оперативен систем webOS Smart TV
Wi-Fi ДА (802.11ac)
DLNA ДА
Bluetooth ДА (V5.0 LE)
HDR HDR10 Pro (Active HDR)
Звук 20W (10W по канал)
HDMI 3 (1 назад / 2 на страна)
USB 1 (на страна)
LAN ДА
Дигитален аудио излез ДА
CI CI+2.0/CI+1.4
HDMI-CEC ДА
Дополнителни функции 4K Upscaling

AI Brightness Control

Bluetooth Surround Ready

USB Camera Linkage

Apps

Web Browser

Димензии со постоље (ШxВxД) 1244 x 783 x 235  mm
Димензии без постоље (ШxВxД) 1244 x 726 x 87,1  mm
Боја црна
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.