-18%

LG 43UP75003LF 4K Ultra HD Smart

22.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091218131 Категории: ,

Опис

Тип на екран: Direct LED
Димензија на екран: 43″/109 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α5 AI Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, WebOS
4K Upscaler, AI Sound
HLG Pro, HDR10 Pro, Filmmaker режим
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI, NETFLIX
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, LAN, USB, CI+, Bluetooth, RF влез, Simplink (HDMI CEC), Time Shift
Miracast, DLNA, оптички дигитален аудио излез
Боја: Црнa
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.