-12%

LG 32LQ630B6LA LED HD Smart

14.900,00 ден

HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806091638373 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран LED
Димензија на екран, “/cm 32″ (81 cm)
Резолуција на екран, pixel HD (1366 x 768)
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz 60
Процеор α5 Gen5 AI Processor 4K – Quad
Тип на тјунер DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
Smart TV Да
Оперативен систем webOS Smart TV
Wi-Fi Да (802.11ac)
DLNA Airplay2
Bluetooth Да (V5.0)
HDR Active HDR, HDR10 Pro
Звук 2.0ch, 10W (5W по канал)

AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix)

Clear Voice Pro

HDMI 1 (Side) / 1 (Rear)
USB 1 (Side)
LAN Да (Rear)
Дигитален аудио излез Да
CI CI+2.0/CI+1.4
HDMI-CEC Simplink
Дополнителни функции Google Assistant

Amazon Alexa

Web Browser

Димензии со постоље (ШxВxД) 736 x 437 x 82.9 mm
Димензии без постоље (ШxВxД) 812 x 510 x 142 mm
Боја црна
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.