LG 32LQ630B6LA LED HD Smart

16.900,00 ден

HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091638373 Категории: ,

Опис

Димензија на екран: 32″/81 cm
Резолуција на екран: HD (1366×768)
α5 Gen5 AI Processor
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, WebOS
AI Sound, HDR10 Pro, Google асистент, ThinQ AI, NetFlix
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, LAN, USB, CI+, Bluetooth, RF влез, Simplink (HDMI CEC), Time Shift, оптички дигитален аудио излез
Боја: Црнa
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.