LG 32LM631C Smart

15.900,00 ден

Full HD Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806091129017 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 32″/81cm
Резолуција на екран: Full HD (1920×1080)
Quad Core Processor
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, WebOS
PMI 1000
HDR10 Pro, HLG, VP9, HEVC, Upscaler, TimeShift, Dolby Audio
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx3, USBx2, CI+, компонентен и композитен влез, RF влез, LAN, SPDIF, Bluetooth V5.0
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.