-17%

LG 32LM630PLA HD Smart

14.900,00 ден

HD Smart Телевизор

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 32″/81cm
Резолуција на екран: HD (1366×768)
Quad Core процесор, PMI 1000, HDR10 Pro
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS
Приклучоци: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, HDMIx3, USBx2, LAN, CI+, Component, Composite,  Оптички излез
Active HDR, HEVC, 360 VR
Енергетска класа: A+
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.