Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Hiremco Combo Zapper HD

2.900 ден

Full HD приемник

Не е на залиха

SKU: 8765432111923 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Full HD (1920×1080) приемник
Капацитет на канали: 5000
EPG (Електронски програмски водич) и Teletext поддршка
Автоматско ажурирање на канали со TKGS
Инфраред модул со LED индикатори
4 MB Flesh меморија / 512 DDR 2 рам
HDMI и RCA 3,6 mm џек
Wi-Fi поддршка
USB влез x1
PVR/TimeShift

Дополнителни информации

Производител

Hiremco

Тип на приемник

Сателитски

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.