Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 290 ден месечно.

Gorenje TH60E3W

4.890 ден

Аспиратор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782388439 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на апарат: Аспиратор – самостоен
Линија: Essential линија
Енергетска класа: C
Начин на поставување: Наместо елемент
Тип на аспиратор: Телескопска
Начин на работа: Издувно и проточно
Материјал на куќиште: Лакирана површина
Боја на куќиште: Бела
Слој без отпечатоци (TouchFree инокс): Не
Енергетска класа на филтерот за маснотии: B
Енергетска класа на осветлувањето: А
Енергетска класа на проток на воздух: E
Јачина на моторот: 108 W
Број на степени на вентилаторот: 3
Осветлување: 1
Број на мотори: 1
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 350 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 180 m³/h
Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 1: 150 m³/h
Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 2: 240 m³/h
Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 3: 350 m³/h
Годишна потрошувачка на енергија: 48.4 kWh
Управување: Преклопник
Далечинско управување: Не
Глатко затвoрање на вратата (GentleClose): Не
Начин на управување на осветлувањето: Копче за уклучување/исклучување на светлото
Тип на осветлување: LED
Филтер за маснотии: Алуминиумски филтер со полиуретанска пена
Број на филтри: 2
Тип на моторот: Асинхрон мотор со кондензатор
Јаглен филтер: H10883187
Број на филтри за јаглен: 1
Бучност: 67 dB(A)

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.