-10%

Gorenje BOS6737E13X

17.990,00 ден

Вградна рерна

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782477102 Категории: ,

Опис

Енергетска класа A
Максимална температура на рерната 300 °C
Максимална површина на тавата за печење 1360 cm²
Регулирање на температурата Механичко управување
Вентилатор Да
Димензии (Ш х В х Д), мм 595 x 595 x 564
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 564 x 600 x 550
Тежина, КГ 28,4
Боја Инокс
Дополнителни функции Тајмер
Push pull копчиња
Дополнително динамичко ладење на рерната DC+
Брзо загревање (FastPreheat)
Печење на топол воздух (AirFry)
Функција за пица
Печење замрзнати јадења (FrozenBake)
Одмрзнување (Defrost)
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.