Gorenje BO6737E02X

16.190,00 ден

Електрична рерна

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782525414 Категории: ,

Опис

Тип на апарат: Електрична рерна
Тип на рерната: Мултисистемска , BigSpace – 77 l
Суштинска линија
Енергетска класа: A
Моќност на скара: 2.300 W
Номинална моќност: 3,5 kW
Боја: Inox
TouchFree Inox
Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување
Вентилатор за ладење: Динамичко ладење на фурната
HomeMade Plus облик на рерната
Максимална температура на рерната: 300 °C
Максимална површина на тавата за печење: 1360 cm²
Истовремено печење на повеќе нивоа
Длабока емајлирана тава за печење
Плитка емајлирана тава за печење
Решетка на рерната: 1 парче
Димензи на апаратот(ШхВхД): 595 mm х595 mm х564 mm
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.