Golden Interstar Xpeed LX Class S2

5.900,00 ден

Full HD приемник

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Full HD DVB-S2 приемник
Linux оперативен систем
BCM7362 Dual Core Processor 2 x 750 Mhz
RJ 45 10/100 Mbps Ethernet Interface
2000 Mips
Flash 256 MB
HDMI излез
DDR меморија 512 MB
1 x читач на картица
2 x USB (предна и задна страна)
SPDIF излез (коаксијален)
Bluetooth ready преку USB
IPTV streaming
Web пребарувач

Дополнителни информации

Производител

Golden Interstar

Резолуција

Full HD

Тип на приемник

Сателитски

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.