Chopper Vox MC 393

Сецкалка

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 200 W
Капацитет на садот: 0.5 л
1 Брзинa
Лесен и компактен за лесно складирање
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.