-14%

AEG LX7-2-EB-P Bagless правосмукалка

11.900,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 7332543551132 Категорија:

Опис

Моќност, W 750
Батерија /
Безжична употреба не
Бучност db 72
Волумен на садот за прашина 1.43 L
Филтри Hygiene Filter™ 12
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

AEG

Моќност

750W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.