-8%

AEG CX7-1-30 EB 2in1 Battery правосмукалка

10.900,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 7332543594542 Категорија:

Опис

Моќност, WA 200 WA
Батерија Lithium-ion, 14.4V
Безжична употреба да
Бучност db 72
Волумен на садот за прашина 0.9 L
Филтри Без кеса
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

AEG

Моќност

750W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.