-12%

X-Trike 0007 MK880

1.460,00 ден

Тастатура

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Мултимедијална Gaming тастатура
Копчиња: 114
Интерфејс: USB2.0
Должина на кабел: 1,5 м
Поддршка за ОС: Windows 7 или понова
Оперативна сила: 60 ​​± 5 Г.
Осветлување: 7 режими на осветлување
Рејтингот: 50 милиони притискања
Клучен пат: 4,0 ± 0,4 мм
Карактеристики:
FN копчиња за мултимедијална функција
FN + WIN, функција за заклучување WIN
Сензор Оптички

Дополнителни информации

Производител

X-trike

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.