-16%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Тастатура X-Trike 0006 GK980

1.590 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Механичка Gaming тастатура
Копчиња: 104
Должина на кабел: 1,5 м
Оперативна сила: 55 ± 10g
Осветлување: 5-боја на виножито со 8 режими на осветлување
Работен напон : + 5V ± 0,25V
Работна струја : 400mA MAX

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.