-13%

Резач Gorenje R506E

4.190,00 ден

Апарат за преработка на месо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838942786853 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Резач
Моќност на моторот: 160 W
Материјал на куќиште: Пластика + метал
Материјал на ножот: Инокс
Назабено сечило
Дијаметар на сечилото: 190 mm
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
Подесување на дебелина на сечење: 0-15mm
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.