-17%

Прочистувач на воздух VK-6089

7.490,00 ден

Прочистувач на воздух

Нема залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 26 W
Простор на прочистување: 28-30 m²
Капацитет: 280-300 m³/h
Бучава: 30-52 dB
4 нивоа на вентилаторот
Опремен со HEPA филтер со активен јаглен
Индикатор за промена на филтер, сензор за квалитет на воздухот, тајмер, Wi-Fi функција
Овој прочистувач отстранува 99,9% од штетните честички
Димензии (ø x В): 250 x 454 mm
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

VORK

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.