-14%

Прочистувач на воздух VK-6066

9.490,00 ден

Прочистувач на воздух

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 40 W
Простор на прочистување: 40-45 m²
Капацитет: 400 m³/h
Бучава: 32-52 dB
4 нивоа на вентилаторот
Филтри: Pre + HEPA + Activated carbon
Индикатор за промена на филтер, сензор за квалитет на воздухот, тајмер, Wi-Fi функција
Овој прочистувач отстранува 99,9% од штетните честички
Димензии (Ш x В x Д): 285 x 550 x 285 mm
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

VORK

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.