-20%

Полнач Lobod S16 2.500MAX

390,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310311007687 Категорија:

Опис

Тип на батерија: Li-ion 18650
Капацитет: 2500mAh
Материјал: ABS
LED индикатор
Влез: DC5V / 1A
Излез: DC5V / 1A
Димензија:96x23x23mm

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.