-17%

Полнач Lobod K 255P 4000MAX

490,00 ден

Полнач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310311007694 Категорија:

Опис

Тип на батерија: Li-ion 18650
Капацитет: 4000 mAh
Материјал: ABS LED индикатор
Влез: DC5V / 1A Излез: DC5V / 1A

 

Дополнителни информации

Производител

Lobod

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.