-6%

Gorenje SIH3000RBC

2.990,00 ден

Пегла

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782393877 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Пегла на пареа
Моќност на грејачот: 3000 W
Сад за вода: 0.35 l
Нивоа на моќност: 3
Постојана пареа: 40
Ударна пареа (g/min): 105
Регулирање на температурата: Аналоген
Индикатор за работење: Портокалов
Индикатор на температура: Да
Индикатор за ниско ниво на вода: Да
Подлога на пеглата: Керамика
Систем против создавање на бигор: Да
Систем против капење: Да
Функција за самочистење: Да
Вертикално пеглање за осетливи алишта: Да
Суво пеглање: Да
Пеглање со сува пареа: Да
Функција прскање: Да
Вртење на приклучниот кабел: 180 °
Отвор со капак: Практичен, широк отвор со капак
Автоматско исклучување: Да
Сигурносен систем: Двоен
Независна тројна заштита: Да
Сад за дозирање вода: Да

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

3000W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.