Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Пегла за коса Adler AD 2104

990 ден

Пегла за коса

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5908256832527 Категории: ,

Опис

Функција 2 во 1
можност за виткање и испарање на косата
Керамички плочки
Брзо загревање
Комфорен држач и ергономски дизајн
Индикаторска сијаличка
360 ротирачки кабел
Додаток: торбичка за пакување
Моќност: 50W

Дополнителни информации

Производител

Adler

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.