-20%

Овлажнувач на воздух Gorenje H50B

3.990,00 ден

Овлажнувач на воздух

Нема залиха

SKU: 3838782543654 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Материјал на куќиште: Пластично
Мерач на влажноста во просторијата: Да
Клима уред и филтер за овлажнување на воздухот: Антибактериски филтер
Модерен дизајн: Да
Дисплеј: ЛЕД дисплеј
Тајмер: Електронски
Паметно управување: Да
Автоматско исклучување: Да
IonTech: Не
Подобрена влажност во просторијата: Да
Подобрен квалитет на воздухот: Да
Ultra sonic технологија: Да
Пареа: Ладна пареа
Ногарки за стабилност: Гумени ногарки за стабилност

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

26W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.