-26%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Маус X-Trike 0001 GM205

290 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Сензор: Оптички
DPI: 800/1200/2400/3200
Копчиња: 6
Рејтинг: 3 милиони кликови
Осветлување: 7 бои
Интерфејс: USB 2.0
Должина на кабел: 1,5м
Поддршка за ОС: Windows XP или понова

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.