Макс НЕ 301 Инокс

1.390,00 ден

Апарат за турско кафе

По нарачка

SKU: 5310311008448 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 800 W
Капацитет на вода: максимум 300 мл
Сад oд не`рѓосувачки челик
Сигурносен систем кој спречува работа без вода
Копче за вклучување/исклучување
Лесен за употреба
Скриен грејач
База со кабел

Дополнителни информации

Производител

MAX

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.