Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Макс НЕ 201А Црвено

1.190 ден

Апарат за турско кафе

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310311003665 Категории: ,

Опис

Тип: електрично ѓезве
Моќност: 650 W
Капацитет на вода: 270 мл
Време на зовривање: 2 мин
On/off копче
Скриен греjач
Лесен за употреба
База со кабел
Куќиште од високо квалитетна ABS пластика, која не испушта отровни материи и е произведена по сите безбедносни и здравствени стандарди
Може да се користи за подготовка на различни топли пијалоци: кафе, топло чоколадо, какао, салеп…
Ѓезвето се oдделува од базата

Дополнителни информации

Производител

MAX

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.